Vítejte v novém těle

Buďte svědky té největší a nejinspirativnější přeměny v televizi. Odvážní dobrovolníci s těžkou obezitou si pod vedením zkušeného trenéra dali za cíl bezpečně zhubnout o polovinu své tělesné hmotnosti během jednoho roku. Jejich výsledky budete ohromeni...
Pořad je unikátním projektem, jaký jste ještě v televizi neviděli. Zachycuje 365 dní dlouhou cestu a šokující kroky, které musí podniknout morbidně obézní člověk na hranici totálního fyzického selhání organismu, aby pod vedením experta ztratil polovinu své tělesné váhy. Muži v pořadu váží přes 200 kilogramů, ženy přes 140 kilogramů. I ty nejobyčejnější fyzické úkony jsou pro ně problém. Natáhnout si pár ponožek trvá věčnost, vyjít patro je leckdy nemožné a hra s dětmi pouhý sen. Úžasná přeměna, které budeme v každé epizodě svědky, nejen změní jejich fyzický vzhled, ale i pohled na život.
Hubnutí je rozděleno do čtyř tříměsíčních fází. Na začátku proběhne týden podrobných laboratorních rozborů a testování fyzické způsobilosti. Dojde na nezbytné poučení o správné výživě. Zkušený trenér Chris Powell osobně vede každého z osmi účastníků. Navštěvuje je v jejich domovech a zajistí, aby měli přiměřenou výživu a cvičili. Dává jim lekce, jak bezpečně hubnout a lépe žít. Na startu každé další fáze stanoví účastníkům váhový cíl. Pokud ho splní, čeká je odměna. Ke konci podstoupí chirurgické odstranění přebytečné kůže, která už nemusí překrývat jejich obrovská těla. V úplném cíli divákům odhalí, jaká osoba se po celou dobu uvnitř skrývala a toužila se dostat ven. V každé z osmi epizod účastník prochází transformací nejen těla, ale i osobnosti. Každý z dílů je samostatnou kronikou jedné lidské cesty. V prvním díle uvidíte jednadvacetiletou učitelku Rachel, která váží 167 kg. Dříve byla královnou krásy, ale váha se jí vymkla. Teď má šanci získat zpět pevnou a štíhlou postavu.

Vítejte v novém těle 01

Rachel - 167 kg

Vítejte v novém těle 02

Alex - 208 kg

Vítejte v novém těle 03

Dane - 225 kg

Vítejte v novém těle 04

James - 293 kg

Vítejte v novém těle 05

Laronda - 196 kg

Vítejte v novém těle 06

Walle - 220 kg

Vítejte v novém těle 07

Staci - 205 kg

Vítejte v novém těle 08

Crista - 200 kg